Tag Archives: неугледен

(ФОТО) ПОВТОРНО НЕУГЛЕДЕН И ЗАПУШТЕН: Чендлер бил на вечера со девојката како по дома!

Метју бил небричен, неисчешлан, во широка бела маичка и со цигара во раката. Фановите по социјалните мрежи пишувале дека се плашат дека повторно потклекнал и дека се вратил на старите навики – алкохолот и дрогата Метју Пери продолжува да шокира. После неговите најнови фотографии на кои е неугледен и запуштен …

Повеќе »