Tag Archives: несреќно бебе

(ФОТО) Бебето навистина не е импресионирано со тоа што дошло на свет: Погледнете го тој израз на лицето!

Фотографијата од малата Изабела стана вирален хит. Кога ќе го видите овој израз на лицето, се прашувате што мислеше за време на раѓањето Светот може да биде ладно и темно место и никој не изгледа како да го сфатил тоа подобро од бебето Изабел Переира де Хесус. Новороденче кое има …

Повеќе »