Tag Archives: несогласувања

(ФОТО) НА ПОВИДОК НОВ СКАНДАЛ ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Принцовите се скарале поради мајка им – што ќе се случува на откривањето на статуата на принцезата Дијана?

Принцовите Вилијам и Хари уште во 2017. година објавија дека прославата на 20-годишнината од смртта на нивната мајка Дијана ќе биде на 1. јули 2021. година во градината на палатата Санкен во Кенсингтон. На тој ден, трагично починатата принцеза би го прославила својот 60-ти роденден. Сепак, оттогаш се случило многу …

Повеќе »

(ФОТО) ПОТВРДЕНО Е – НА ВИДЕЛИНА ИЗЛЕГУВААТ „ВАЛКАНИТЕ АЛИШТА“: Хари и Меган ќе ја кажат вистината за сите тензии со остатокот од семејството!

Дојде и тоа време! Принцот Хари и Меган Маркл конечно се подготвени да зборуваат за изминатата година, во која тие беа едно од најспоменуваните имиња во светските медиуми.   View this post on Instagram   A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) Откако решија да го напуштат кралското семејство, …

Повеќе »

(ФОТО) Најновата книга за кралското семејство открива: Принцот Вилијам на е ангел, всушност е ЛОШО МОМЧЕ!

Британските таблоиди деновиве интензивно се занимаваат со новата книга за животот на кралското семејство, а најголемо внимание овој пат, изненадувачки, не беа принцот Хари и неговата – неславна во Британија – сопруга Меган Маркл, туку оној што важи за најмекиот Виндзор. Според сите проценки, принцот Вилијам воопшто не е цвеќе. …

Повеќе »