Tag Archives: нема прошка

(ФОТО) ЗЕТОТ НА АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР (КРИС ПРАТ) ЈАВНО ГИ ПОНИЖИЛ СВОЈОТ БОЛЕН СИН И ПОРАНЕШНАТА СОПРУГА: Акциониот херој доби уште едно дете, а сега е мета на ужасни клетви!

Крис Прат повторно стана татко, а веста ја соопшти со емотивна објава. Крис Прат и неговата сопруга, ќерката на познатиот актер Арнолд Шварценегер – Кетрин, станаа родители по втор пат. На крис Прат ова му е трето дете, додека на Кетрин и е второ, а актерот открил дека имаат уште …

Повеќе »

НЕ МОЖЕ ДА МУ ПРОСТИ – ПО СВАДБАТА ОД СОНИШТАТА НА ПРВАТА БРАЧНА НОЌ ГО НАПРАВИЛ ОВА: Невестата плачела ноќта во бањата – ништо повеќе нема да биде исто!

Несреќната невеста се уште не сака да ги погледне свадбените фотографии ниту да се сеќава на него. Таа вечер ја поминала плачејќи во бањата… Младенците направиле совршена свадба од соништата. Тие биле заедно три години. Таа имала 26., тој 28., а се венчале на Карибите. Се’ било совршено – гостите …

Повеќе »

Лицата родени во овој хороскопски знак најчесто простуваат измама

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Во морето причини зошто луѓето се помируваат со својата поранешна љубов, своето место го најде и хороскопскиот знак. Секако, сето тоа зависи од голем број фактори, но ако некој …

Повеќе »