Tag Archives: нема враќање

(ФОТО) НЕМА МИР ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО – ПРИНЦОТ ХАРИ СИ ЈА „ЗАЦЕМЕНТИРАЛ“ ИДНИНАТА: Таткото и братот бесни поради неговите МЕМОАРИ – тоа била последната капка!

Постоела одредена шанса дека принцот Хари ќе успее да го зачува она што преостанало од неговата врска со татко му и брат му, но неговата одлука да напише мемоари во кои ќе открие сè ја уништила последната шанса на надеж. View this post on Instagram A post shared by Prince …

Повеќе »

Хороскопски знаци кои лесно продолжуваат понатаму: Не им се враќајте

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие знаци ќе продолжат без никакви проблеми по прекинувањето. Тие не попуштаат и имаат висока самодоверба што е тешко некој да ја скрши 1. Лав Лавовите се раѓаат со …

Повеќе »

ВООДУШЕВЕНА – Пред една година се преселила во Норвешка: „Еве зошто никогаш нема да се вратам!“

Како изгледа животот во една од најбогатите земји во Европа? Одлуката да се преселите во друга земја е една од најголемите и најрадикалните што можете да ги направите во животот. Една Украинка собрала храброст и се преселила во Норвешка, а по една година ги открива најважните факти што ги заклучила …

Повеќе »

ПОСЛЕДИЦИ ОД КОРОНА ВИРУСОТ – Кралицата Елизабета никогаш нема да се врати на кралските должности: Со години ќе биде во изолација!?

Членовите на семејството и надлежните органи на Велика Британија строго ја чуваат кралицата… Британската кралица Елизабета (94) во моментот е во изолација во замокот Виндзор заради сè уште актуелниот корона вирус. Нејзината околина и политичките службеници строго го штитат здравјето на кралицата, па сосема е сигурно дека никој нема да …

Повеќе »

Зошто не треба да му се вратите на оној кој ве изневерил?

Ретко кој не бил изневерен, или барем знае некој кој бил изневерен или изневерил некого. Со тоа што изневерувањето станува се почесто, многумина се обидуваат да им простат на своите неверни партнери со цел да ја одржат врската. Понекогаш ова успева, и двајцата продолжуваат среќно да бидат заедно бидејќи изневерувањето …

Повеќе »