Tag Archives: незаинтересираност

Не го правете ова: ПЕТ работи кои ќе ја УНИШТАТ и најстабилната врска

5 работи кои можат да ја уништат секоја врска Ако сте во врска која ве радува и во која се чувствувате добро, никогаш не треба да ги правите овие работи. Приговорување Никој не сака да поминува време покрај некој кој постојано негодува, особено ако се работи за емотивен партнер. Ако …

Повеќе »

Знаци дека никогаш нема да биде твое момче, иако ти се допаѓа!

Конечно сте запознале некој што ви е доволно интересен за да му обрнете внимание. Иако се гледате, постојат знаци кои укажуваат дека тој сепак нема да ви биде дечко. Сте си дозволиле срцето да го засака, но веќе со денови се сомневате дека нешто не е во ред. Ви се …

Повеќе »