Tag Archives: негативци

(ВИДЕО) СКАНДАЛОЗНА серија „Принц“: Меган Маркл е главен лик а Кејт Мидлтон е посрамотена

Новиот цртан филм „Принцот“ на HBO Max започнува на 29. јули и ќе биде скандал! Последниот цртан филм на ХБО Макс „Принцот“ го оцрнува кралското семејство, а ги прикажува Меган Маркл и принцот Хари во прекрасно светло. Орландо Блум го игра принцот Хари Орландо Блум му го позајмил гласот на …

Повеќе »

ТИЕ СЕ НАЈГОЛЕМИТЕ ПЕСИМИСТИ ВО ЗОДИЈАКОТ: Саможиви, уживаат во туѓа несреќа, ќе ви го загорчат животот додека трепнете!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Тешко вам ако сте еден од овие знаци… За нив се вели дека се нечувствителни и дека не застануваат пред ништо за да ја постигнат целта. Тие гледаат на …

Повеќе »