Tag Archives: најубав маж

(ВИДЕО+ФОТО) Ова е најубавиот маж на светот: Јутјубер кој им пркоси на стандардите

Популарниот, а понекогаш и контроверзен јутјубер PewDiePie, беше прогласен за маж со најубаво лице во 2020 година, според традиционалната листа на TC Candler и Независни критичари.   View this post on Instagram   A post shared by PewDiePie (@pewdiepie) Два дена по католичкиот Божиќ, TC Candler објави список со најубавите …

Повеќе »