Tag Archives: најубави лица

(ФОТО) ОД ПРИЗОРОТ ЗАСТАНУВА ЗДИВОТ – Најжешката водителка на временска прогноза!

Аргентинската водителка Марија Сол Перез важи за едно од најубавите телевизиски лица, што неброено пати ја покажала во емисиите кои ги водела. View this post on Instagram A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) Сол водела спортски и забавни емисии, но и временска прогноза во повеќе од провокативно издание. Фото: …

Повеќе »