Tag Archives: најлоша

(ВИДЕО) Сите се чудат на снимката на најлошата доставувачка на сите времиња: Прво го фрлила пакетот, а потоа…

Ова семејство од американската држава Џорџија може да биде среќно што на својот дом има инсталирана безбедносна камера. Инаку, тие веројатно никогаш немаше да дознаат што всушност се случило кога најлошата и најнесовесната девојка за испорака во светот дошла да го достави пакетот. Една млада девојка, доставувачка од Амазон, комбето …

Повеќе »

Овие 3. хороскопски знаци немаат среќа во 2020. година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Годината 2020. не беше особено добра за никого, но, ако се верува на астрологијата, за некои луѓе сепак беше потешка. Најнесреќни оваа година беа три хороскопски знаци, кои веројатно …

Повеќе »