Tag Archives: најдволични

Тие се лукави и манипулативни – ова се најдволичните хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Луѓето кои се дволични обично имаат навика да бидат лицемерни и иако на прв поглед изгледаат пријателски, безопасно и убаво, всушност се лукави и манипулативни. Според астрологијата, постојат четири …

Повеќе »