Tag Archives: мустанг

(ВИДЕО) Сакал да се покаже во „Мустанг“ а при тоа ја „изгубил“ девојката и убаво се посрамотил!

Возачите на „Мустанг“ во Америка често се на мета како агресивни, безобразни и пред се неспретни шофери. После ова видео се’ ќе ви биде јасно. И’, додека на некои досегашни примери сме сведочеле на губење контрола над автомобилот со неславно завршување вон патот, во дрво или на сообраќаен знак, тука …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕКОГАШ СИ БИЛ МУСТАНГОТ НА ТАТКО МУ: Момче за неколку секунди успеал да ја уништи лимузината на татко му!

Скршен Мустанг е речиси секојдневна појава, но последниот случај е екстремен со еден детал. Ова е веројатно најбрзиот случај на кршење на Mustang во светот. Сè поминало толку брзо што не биле потребни други учесници во несреќата, а автомобилот дури и не стигнал на патот. Татковиот Мустанг буквално бил убиен …

Повеќе »

Дали е ова најдобрата можна казна за брзо возење?

Невообичаената одлука на еден судија може да стане практика. Треба да се забележи на почетокот дека сторителот напрекршокот не бил ослободен. Напротив, казната е таква што тој ќе ја има предвид секој пат кога ќе седна зад воланот. Поточно, возачот морал да му вети на судијата една работа. Да почнеме …

Повеќе »