Tag Archives: муабети

(ВИДЕО) УБАВ ГЕСТ – ДВЕЈН ЏОНСОН ЗАПРЕЛ АВТОБУС ПОЛН СО ПАТНИЦИ: Луѓето биле воодушевени кога го виделе, но не очекувале дека ќе СЛЕДИ ОВА!

Актерот Двејн Џонсон ги воодушевил фановите ширум светот кога покажал дека може да живее како и сите обични луѓе, но само до еден момент. Имено, тој одлучил да се прошета по крајот и во таа прилика снимал влог, сепак, не бил сам долго време. Поминувајќи покрај автобус полн со туристи, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка објавиле морбидна снимка: Девојчињата разговарале со невидлива фигура!

Кејтлин Николс, 25-годишна мајка, слушнала како нејзините ќерки Присли, Мили и Хејс во текот на ноќта на 26 јануари се расправаат. Кога таа вечер ги погледнала снимките од надзорната камера, се покажало дека тие не се расправаат меѓусебно, туку викаа на ѕидот бидејќи, според нив, секоја вечер имало чудовиште. Снимката …

Повеќе »

(ВИДЕО) КАКО СПЕЦИЈАЛНАТА ЌЕ ГО ОБЈАСНИ МУАБЕТОТ ОД ТРЕТОТО ВИДЕО НА „Ла Верита“: „Тие се повикани како сведоци за да има малку активности по предметот во април!“

Со секое ново видео кое го објавува „Ла Верита“ се откриваат се’ повеќе и повеќе детали од муабетите во „рекет“ како и здружувањето на Катица Јанева, Бојан Јовановски и Орце Камчев… Во последното видео кое на Фејсбук се појави пред неполн час се слуша: „Јас сум премногу ангажирана затоа не …

Повеќе »