Tag Archives: момче од соседството

(ФОТО) ИСКУСТВО КОЕ НЕМА ДА ГО ЗАБОРАВИ – ЖЕШКИ ПИКАНТЕРИИ ОД КРЕВЕТОТ СО ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ: Актерот открил детали од снимањето на СЕКС-СЦЕНИ! Ништо не е како што изгледа!

Нивото на слава на актерот Рајан Гузман не може да се спореди со таканаречените холивудски личности од А-листата, но тој моментално привлекува големо медиумско внимание. Имено, Гузман открил какви биле неговите искуства во кревет со Џенифер Лопез, една од најубавите жени на светот. Гузман е најпознат по филмовите „Step Up“ …

Повеќе »