Tag Archives: модна линија

(ВИДЕО) ИСКРЕНО – БРЕД ПИТ ТВРДИ ОВА СЕ НАЈЖЕШКИТЕ МАЖИ ВО ИСТОРИЈАТА: Тие се миленици на жените, а актерот ја открил и ТАЈНАТА НА ДОБРИОТ ИЗГЛЕД!

Познатиот холивудски актер Бред Пит неодамна даде големо интервју за „Vogue”“, а во фокусот на разговорот бил неговиот нов бренд за нега на машка кожа „Le Domaine Skincare“. За време на интервјуто тој се осврнал на самата машка нега и начинот на кој машкиот свет треба да се грижи за …

Повеќе »

(ФОТО) Ријана со фотографија во топлес „го запалила“ Инстаграм!

Атрактивната пејачка Ријана на својот Инстаграм објави фотографија без градник и за кратко време собра голем број лајкови. Ријана (32) со причина има повеќе од 90 милиони следбеници на Инстаграм. Голите фотографии се нејзин заштитен знак, а сега ги воодушеви обожавателите со уште една ваква фотографија. Таа позираше во боксерки …

Повеќе »

(ФОТО) Диво лето: Пејачката во чипкана долна облека попредизвикувачка од било кога!

Не можевме ни да замислиме колку пејачката Ријана неверојатно изгледа на новите фотографии за нејзината линија за долна облека Savage X Fenti. View this post on Instagram What’s not to love about this lace?! 💛 #SavageXSummer #SavageXAdamSelman A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on Jun 18, …

Повеќе »

(ФОТО) Пејачката ги разочарала фановите: Ова не е првпат!

Пејачката не успеала да ги задоволи сите фанови. Иако Бијонсе ја објави најновата колекција за спортска облека, која е наменета и’ за мажи и’ за жени, таа сè уште добива критики на фановите. Пејачката постојано истакнува дека нејзиниот бренд е насочен скоро кон сите, но тоа ја негира големината на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Меган Маркл изгледа многу шик во промотивното видео за својата линија облека – Хуманитарна акција за хендикепирани и невработени жени!

Бившата глумица и лајфстајл блогерка и денешна војвотка од Сасекс, Меган Маркл, која неодамна се обидела и како уредничка во „Вог“, пред крајот на јули и дека станува дизајнерка, а сега на нејзиниот и на Хари службен профил на Инстаграм објавено е видео во кое сме добиле мал увид во …

Повеќе »

(ФОТО) СЕЛИН ДИОН МИНУВА НИЗ НОВ ПУБЕРТЕТ – Започнала своја модна недела во Париз и тоа среде улица: Зошто сите ја гледале со ширум отворени очи?

Дали е ова мода или само играње со нашите нерви? Последната година модните изјави на Селин Дион го привлекле сето внимание на јавноста како и нејзините песни. Пејачката продолжила да маршира во ритамот на сопствениот моден барабан, кога се појавила пред ресторанот „LouLou“. Оваа 51. годишна пејачка носела зелени карирани …

Повеќе »