Tag Archives: менување пелени

(ВИДЕО) Кендал Џенер добила задача на бебето да му смени пелени: Луѓето умираат од смеење!

КЕНДАЛ Џенер е единствената од сестрите од семејството Кардашијан-Џенер која сè уште не ја пробала магијата на мајчинството. Но, благодарение на најновото видео објавено од нејзината мајка Крис Џенер, многумина се шегуваат дека таа сигурно нема ни да се одлучи на воспитување дете наскоро. За време на последната епизода на …

Повеќе »