Tag Archives: марк хармон

(ФОТО) Гери Кол го презема тимот на Гибс во NCIS, фановите не се задоволни од одлуката

Американскиот актер Гери Кол повторно се враќа во серијата „Navy CIS“, но во нова и поважна улога. Кол во серијата го игра агентот Паркер кој го презема водството над тимот откако Гибс ќе се пензионира. Во интервју за TV Insider, Кол открил некои карактеристики на неговиот лик, но истакнал и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Гибс после 18. сезони на Navy CIS ја напушта серијата

По 18. сезони, актерот Марк Хармон одлучил да ја напушти серијата „Navy CIS“, во која го отелотвори ликот на Лерој Џетро Гибс, но тој ќе продолжи да работи на серијата како извршен продуцент. Гласините за неговото заминување беа гласни веќе неколку месеци, но официјалната потврда пристигна денес. Хармон потпишал договор …

Повеќе »