Tag Archives: марко јариќ

(ФОТО) Познати парови кои се чувале за првата брачна ноќ

Можеби идејата за „чување“ за првата брачна ноќ е одамна застарена, но тоа им се допаѓа на некои парови – дури и на некои кои се во шоу-бизнис приказната. Адријана Лима и Марко Јариќ   View this post on Instagram   A post shared by 2000+ (@zanimljive_dvehiljadite) „Сексот е за …

Повеќе »