Tag Archives: малолетнички

(ФОТО) МАЖОТ МОНСТРУМ ИЗГРАДИЛ КАРИЕРА НА НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА СИТЕ ВРЕМИЊА: Јавна тајна е дека силувал девојки, бидејќи „девиците се нефотогенични“

Линда Евангелиста беше една од најубавите жени на сите времиња. Нема моден бренд за кој не работела, ниту насловна страница на списание на која не била. Таа беше дел од познатата „петорка“ заедно со Синди Крафорд, Наоми Кембел, Клаудија Шифер и Кристи Тарлингтон, а како што еднаш признала и самата, …

Повеќе »

(ФОТО) Тренерот монструм осуден на 109. години затвор

Бразилскиот тренер Фернандо де Карваљо Лопес е осуден на 109. години и осум месеци затвор поради силување на четири гимнастичарки. Случајот бил откриен во 2018. година и тој конечно беше осуден откако сексуално злоставувал четири спортистки, од кои едната е малолетна. Тоа не биле единствените обвинувања, бидејќи повеќе од 40. …

Повеќе »

„Кралот Чарлс не го сака во близина“

Откако Чарлс стана нов британски монарх, постои можност погребот на кралицата Елизабета Втора на 19. септември да биде последен јавен настап на принцот Ендру со остатокот од кралското семејство. Принцот Ендру се повлече од кралските должности во 2019. година по скандалот со Џефри Епштајн и наводите за силување на малолетничка. …

Повеќе »

„ЧЕЛСИ БЕШЕ ВО КРУГОТ НА ПРОСТИТУЦИЈАТА“: Шокантна исповед на Даг Бенд кој го водел, сега згаснатиот фонт на Клинтонови!

Поранешниот помошник на Клинтон, Даг Бенд, за Venity Fair изјавил дека поранешниот претседател Бил Клинтон навистина го посетил озлогласениот „педофилен остров“ на Џефри Епштајн во јануари 2003 година и дека не може да го исфрли Епштајн од „орбитата“ на Клинтон, бидејќи тие летале кон Африка заедно во 2002 година со …

Повеќе »

(ФОТО)СЛУЧАЈ КОЈ ГО ПОТРЕСУВА САД – Контроверзни фотографии: Бил Клинтон го масира една од малолетните жртви на Џефри Епштајн

Фотографиите се објавени непосредно пред говорот што Клинтон треба да го има како дел од поддршката на демократот Џо Бајден во претседателската трка. Британскиот „Daily Mail“ објави ексклузивни фотографии според кои поранешниот американски претседател Бил Клинтон веројатно би сакал да исчезнат засекогаш. На нив е одбележано како поранешниот лидер ужива …

Повеќе »

(ФОТО) НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА РОМАН ПОЛАНСКИ: Манекенка го обвини познатиот режисер за силување

Полански призна вина за полов однос со малолетничка во 1977. година и беше осуден на 90. дена затвор, но беше ослободен по 42. дена. Кога дозна дека судијата планира да му изрече повеќегодишна затворска казна, тој од САД избега во Франција. Една Французинка го обвини Роман Полански за силување во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ОПАСНОСТИТЕ НА ИНТЕРНЕТОТ – Била омилена на Инстаграм, но сега е откриена нејзината мрачна тајна:Врбувала малолетнички за нејзините клиенти!

Кампор Пуелјо, позната и под името Ла мадам, регрутирала вкупно 400. девојки за да ги задоволи богатите клиенти, меѓу кои имало и славни личности и политичари. Таа лично ги избирала најубавите девојки пред секоја забава која ја организирала за клиентите. Лилијана дел Кармен Кампос Пуелјо (48), една од најпознатите Инстаграм …

Повеќе »

(ФОТО) Бил уапсен поради силување на девојче а потоа полицијата го пронашла неговиот дневник и настанала УЗБУНА!

Тинејџер педофил кој направил „прирачник за убиство“ со намера да мачи и убие 30. девојчиња се нашол пред судот… Хари Ли (19) сакал да стане познат како „Убиец со црвени ленти од Хејстингс“ и планирал да убива млади деовјки и да остава црвени ленти по нивното тело. Полицијата ја пребарала …

Повеќе »