Tag Archives: малија

(ФОТО) Мишел Обама изнела ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ од приватниот живот: „Моите ќерки се зачнати со вонтелесно оплодување!“

Нејзината автобиографска книга треба наскоро да биде објавена… Бившата американска прва дама, Мишел Обама, открила дека пред 20. години имала спонтан абортус и дека таа и бившиот американски претседател, Барак Обама, своите две ќерки ги зачнале со вонтелесно оплодување. Мишел Обама (54) во својата мемоарска книга „Becoming”, која наскоро треба …

Повеќе »