Tag Archives: малечки ракови

(ВИДЕО) Почнал да сече модар патлиџан за ручек – Скоро се онесвестил ШТО почнало да излегува од зеленчукот!

Следбениците биле згрозени од глетката… Почнал да сече модар патлиџан за ручек, само што не се онесвести кога видел што почнало да излегува… Saniticen sus vegetales pic.twitter.com/V5emgyNdy1 — Bromatologia Quedate en Casa (@bromencasa) September 25, 2020 И навистина, дури и во ова парче зеленчук, почнале да излегуваат мали ракови од …

Повеќе »