Tag Archives: лудиот макс

(ВИДЕО) КАКО Е ДА СЕ БИДЕ ПРОФЕСИОНАЛЕЦ: Шарлиз Терон објавила снимка како си ја бричи главата!

Шарлиз Терон на својот профил на Твитер сподели видео во кое си ја бричи главата со машинка. Актерката ја сподели снимката стара неколку години, кога се подготвуваше за улогата на Furiose во филмот „Mad Max: Fury Road“. In honor of our @CTAOP drive-in screening of #MadMaxFuryRoad tonight, throwing it back …

Повеќе »