Tag Archives: лудило

(ВИДЕО+ФОТО) ПОЧИНАЛ ТИКТОКЕРОТ КОЈ БИЛ ЗАСТРЕЛАН ВО КИНО: Осомничениот се повикува на лудило!

Sвездата на „ТикТок“, Ентони Барахас починал во болница пет дена откако беше застрелан во главата додека бил на состанок во кино во Калифорнија. Полицијата потврдила дека 19-годишникот им подлегнал на повредите во саботата наутро, наведувајќи во соопштението дека „изразуваат сочувство до неговото семејство и пријателите“. Барахас во понеделникот бил на …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДАЛИ СО КОРОНА МЕРКИТЕ ПОПУШТИ ПАМЕТОТ? Несфатливо, видеото кое кружи по Фејсбук се гледа со неверување!

Опуштени мерки, почнаа свадбите… подобро е да не се хахахахахаахахах, е само еден од неколкуте десетици и стотици коментари на социјалната мрежа Фејсбук, на која кружи видео за кое може да се опише како неразбирливо. На видеото се гледа помлада жена во свечен фустан и високи потпетици како игра, а …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) БРУТАЛНО – ОВОЈ СЛУЧАЈ ЈА КРЕНАЛ АВСТРАЛИЈА НА НОЗЕ – УБИЛ ДЕВОЈЧЕ (5), ПОТОА ЈА СИЛУВАЛ:Поради лудило избегал од затвор а сега е пуштен на слобода!

Австралијанец кој убил петгодишно девојче, а потоа го силувал, тивко е пуштен од психијатриска болница.Австралијанец кој убил петгодишно девојче, а потоа го силувал, тивко е пуштено од психијатриска болница. Тим Косовиц ја убил Клои Хосон кога таа дошла во неговиот караван во Сиднеј да си поигра со неговата мачка во …

Повеќе »