Tag Archives: лош месец

Овие 3. знаци во мај ги чекаат големи предизвици

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Мај е месец на цвеќето, сонцето и пролетната убавина. Сепак, нема да биде толку убаво за сите знаци на Зодијакот. На кои знаци хороскопот им е неповолен? „Крвавата“ Месечина, …

Повеќе »

Март ќе биде најлош месец за овие три знаци, проверете и зошто!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Март е месецот на страната на Рибите. За време на нивната сезона вообичаено е емоциите да се чувствуваат поинтензивно. Тензиите ќе бидат големи и во сезоната на Овен, односно …

Повеќе »

Август нема да биде баш најдобар за овие три знаци во зодијакот

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Утре започнува месец август и секој му се радува на некој начин…Но, се чини дека ѕвездите одредиле да не му се радуваат сите подеднакво…Август ќе биде месец кој не …

Повеќе »