Tag Archives: лоши третмани

(ФОТО Славната манекенка ја губи косата и носи перики а сега открила како изгледа без нив!

Наоми Кембел уште минатата година во едно интервју открила дека во текот на годината се соочила со опаѓање на косата поради што сега мора да носи перики. Легендарната убавица во модните кругови позната и како Црна пантера, минатата година проговорила за големиот проблем со кој се сретнала откако поради природата …

Повеќе »