Tag Archives: лос анџелес

ПРВИ ФОТОГРАФИИ НА КАМЕРОН ДИЈАЗ СО ЌЕРКАТА: Се повлекла од светот на глумата за да се посвети на семејството а девојчето е нејзина вистинска копија!

Познатата актерка Камерон Дијаз откри на почетокот на 2020 година дека со рокерот Бенџи Маден ја има ќерката Радикс, а сега тричленото семејство е фотографирано заедно за прв пат. Познатата холивудска актерка Камерон Дијаз се повлече од светот на актерството пред неколку години, иако не и недостасувале понуди за улоги. …

Повеќе »

(ФОТО) Што е пожешко – Колин Фарел или асфалтот?

Актерот Колин Фарел, кој е познат по тоа што секогаш се грижи за својот физички изглед, бил фотографиран додека во саботата џогирал во Лос Анџелес. На фотографиите, Фарел (45) е без кошули и во кратки панталони, а неговите извајани раце и стомачни мускули покажуваат дека може да се биде во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Додека кралското семејство беснее, Хари „кулира“ на својот велосипед

По интервјуто со Опра Винфри, се крена многу прашина. Меган Маркл и принцот Хари изнесоа шокантните детали и го испрозиваа кралското семејство за напуштањето на Англија. Јавноста тогаш со нетрпение ја очекуваше реакцијата на членовите на семејството. И принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, се фотографирани како се многу расположени но …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЖЕСТОКА КАВГА ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР – „Сите умираат, и татко ти ќе умре“: Жена навредила расплакана ќерка, а потоа била ПОНИЖЕНА за цел живот!

Тежок инцидент се случил во трговскиот центар Вестфилд во Лос Анџелес. Емоционално нестабилна жена седела и плачела пред влезната врата од продавницата откако била сериозно навредена од група „антикоронаши“ кои и рекле да стави маска кога влегува во објектот. Жената им сугерирала дека така го зголемуваат ризикот од заболување за …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСТАПИЛ КАКО СЕКОЈ ТАТКО – ПРИНЦОТ ХАРИ КОНЕЧНО ОТКРИЛ ЗОШТО ГО НАПУШТИЛ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: „Морав да го спасам семејството!“

Принцот Хари гостувал во емисијата на славниот актер и комичар Џејмс Корден, а по тој повод разговарал со него за татковството, кралското семејство, британскиот печат и неговото повлекување од должностите. Хари и Џејмс се возеле низ Лос Анџелес со туристички автобус со отворен кров, водителот му приредил вистинска „британска чајанка“ …

Повеќе »

(ФОТО) Пријател на одбегнатиот пар: „Срцето на Хари пукна!“

Британскиот принц Хари има скршено срце поради „раскинувањето“ со кралското семејство, но тој и неговата сопруга Меган се задоволни од новиот живот во САД, изјавил водителот Том Бредби во едно интервју, инаку еден од најдобрите пријатели на славната двојка. Хари и Меган, војводата и војвотката од Сасекс, се преселија во …

Повеќе »

Короната го одложи доделувањето на Греми наградите

Греми наградите, закажани за 31 јануари, се одложени поради ширењето на коронавирусот во Лос Анџелес, објавија списанијата „Ролинг Стоун“ и „Варајети“. Двете списанија се повикуваат на голем број извори според кои церемонијата на доделување на наградите за музичката индустрија може да се одржи во март, околу 14.. Recording Academy,, која …

Повеќе »

(ФОТО) Вака изгледа најпосакуваниот глумец на светот: Бред Пит во хуманитарна акција во Лос Анџелес!

Бред Пит не само што е талентиран актер, туку е и многу хуман човек кој го докажа тоа кога доброволно застана зад воланот на камион пред неколку дена и отиде во Лос Анџелес да им достави кутии со храна на семејствата кои имаат потреба. Според медиумите, Бред цел ден доставувал …

Повеќе »

(ВИДЕО) ИЗДОМИНИРАЛ – Погледнете како ДЕБЕЛКИОТ им го УКРАЛ ШОУТО на манекенките на модната писта!

Да се ​​потсетиме на оваа сцена од модната недела во Лос Анџелес од пред неколку години. Танчерот и „плус сајз“ модел од Далас, Тексас, Декстер Мејфилд, дефинитивно го украл шоуто за време на модната ревија на дизајнерот Марко Марко на модната недела во Лос Анџелес пред неколку години. Имено, Декстер …

Повеќе »