Tag Archives: леонадо дикаприо

(ВИДЕО+ФОТО) АПСОЛУТНО КОРЕКТНО – Тамара Котевска: „Не стојам јас до Леонардо ДиКаприо – Тој стои до мене – Јас имам 2. номинации!“

Тамара Котевска, режисерката на „Медена земја“ на Фејсбук сподели фотографија од вчерашниот ручек на сите номинирани за Оскар… И, колку е задоволна и исполнета од номинациите на својот профил ставила дури две фотографии со колегите со кои била на ручек но и мал коментар:„Да појасниме… Не стоев јас до него. …

Повеќе »