Tag Archives: ла мадам

(ВИДЕО+ФОТО) ОПАСНОСТИТЕ НА ИНТЕРНЕТОТ – Била омилена на Инстаграм, но сега е откриена нејзината мрачна тајна:Врбувала малолетнички за нејзините клиенти!

Кампор Пуелјо, позната и под името Ла мадам, регрутирала вкупно 400. девојки за да ги задоволи богатите клиенти, меѓу кои имало и славни личности и политичари. Таа лично ги избирала најубавите девојки пред секоја забава која ја организирала за клиентите. Лилијана дел Кармен Кампос Пуелјо (48), една од најпознатите Инстаграм …

Повеќе »