Tag Archives: лакомост

(ФОТО) Мислел дека купил вила за 9.100 долари па останал во шок кога видел што добил

Маж од Флорида бил пресреќен кога помислил дека успеал да купи вила на онлајн аукција за само 9.100 долари, но се испоставило дека купил парче тревник помеѓу два дома – а властите велат дека не можат да направат ништо за да му бидат вратени парите. Кервил Холнес мислел дека купил …

Повеќе »