Tag Archives: кристин дејвис

(ВИДЕО) Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари. Римејкот на HBO Max ќе се вика „И исто како тоа“ и ќе има 10. епизоди, а …

Повеќе »

(ВИДЕО) Објавен е првиот трејлер за новата сезона на серијата „Сексот и градот“

Веќе е потврдено дека американската серија „Сексот и градот“ ќе добие уште една сезона, а продукцијата, со презентацијата на трејлерот, реши да открие уште неколку детали за новите епизоди. Како што споменавме порано, во новите епизоди ќе се појават Сара Џесика Паркер, Ситнија Никсон и Кристин Дејвис. Продуцентите открија дека …

Повеќе »

(ФОТО) Понежната страна на Холивуд: Тие посвоија деца!

Многу sвезди го користат своето богатство за да им помогнат на другите луѓе кои имаат потреба. Тие ги донираат своите пари на хуманитарни организации, промовираат идеи за кои мислат дека ќе го подобрат светот, а многу од нив посвојуваат деца бездомници. Откријте во следните редови кои се славни личности го …

Повеќе »