Tag Archives: кралско семејство лоши

(ФОТО) ТАКВИ СЕ НИВНИТЕ НАЧИНИ – ТОА ШТО ИМ ГО ПРАВААТ НА НОВОДОЈДЕНЦИТЕ СЕ ПЕКОЛНИ МАКИ: Српска роднина на кралот Чарлс ја открива ТЕМНАТА ТАЈНА на кралското семејство! Меган НЕ Е ЕДИНСТВЕНАТА!

„Членовите на британското кралско семејство имаат долга историја на мачење и задевање новодојденци – особено кога станува збор за жени кои се забавуваат со членови на семејството – и само оние кои се цврсти како карпа можат да ги ‘преживеат’ овие услови“, рекла Кристина Оксенберг, ќерка на принцезата Јелисавета Караѓорѓевиќ …

Повеќе »