Tag Archives: кортни кардашијан

(ФОТО) „БОЖЕ, СПАСИ МЕ“ – Тревис Баркер бил пренесен во болница на носилки, споделил загрижувачка порака

Тревис Баркер, 46-годишниот тапанар на бендот Blink-182 и сопругот на Кортни Кардашијан е хоспитализиран во Лос Анџелес, а исто така ги загрижил фановите со пораката што ја споделил на своите социјални мрежи непосредно пред тоа. Заедно со Баркер, кој бил однесен на носилки, била и неговата сопруга, која ниту за …

Повеќе »

(ФОТО) ПОЗНАТИТЕ РЕАЛНИ ЅВЕЗДИ ОБВИНЕТИ ЗА СЕКСУАЛНО ВОЗНЕМИРУВАЊЕ: Крис Џенер и Кортни Кардашијан се соочуваат со ШОК ДЕТАЛИ кои ги изнел стражарот!

Марк Мек Вилијамс тврди дека двете жени за кои работел често имале отворени коментари од сексуална природа, како и коментари за неговиот изглед, за неговите сексуални активности и неговите врски. Стражарот Мек Вилијам ги обвинил Крис Џенер и нејзината ќерка Кортни Кардашијан за сексуално вознемирување на работно место. Имено, чуварот …

Повеќе »