Tag Archives: контроверзи

(ВИДЕО+ФОТО) Кејт Мидлтон НЕ ГО ИСПОЧИТУВАЛА ПЕРИОДОТ НА ТАЖЕЊЕ ПОРАДИ ТРОГАТЕЛНА РАБОТА: Тоа не ја спречило да блесне во фустан од 2.500 евра

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се вратија на кралските должности, иако се уште трае период на жалост. Нивниот изглед предизвикал голема полемика. View this post on Instagram A post shared by Catherine Princess of Wales (@katemiddletonprincessofwales) View this post on Instagram A post shared by Catherine Princess of Wales (@katemiddletonprincessofwales) …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОЗНАТАТА ТВ ЅВЕЗДА НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ИЗНЕНАДУВА – МАЈКАТА ЗАБОРАВИЛА ДЕКА ИМА ДЕЦА, ПА ФРЛАЛА ПАРИ НА МЛАДИОТ ДЕЧКО: Тој открил ШОКАНТНИ детали од врската! Има дури и ВНУЦИ!

Контроверзната Џун Шенон (42) целосно ги игнорирала потребите на своите деца додека целото внимание го насочи кон Џордан МекАлам (24), кого го опсипувала со скапоцени подароци, како што тој откри во неодамнешното интервју со Јутјуберот Ели Би. Џун Шенон е позната по повеќе од контроверзното шоу „Here Comes Honey Boo …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка го влечела синот на поводник низ аеродромот и ги поделила луѓето

МАЈКА која влече мало дете на поводник низ аеродромот го поделил интернет и предизвикала дебата. Контроверзното видео беше објавено на TikTok и собра милиони прегледи и илјадници коментари. „Тешко е да го напуштиш Канкун… Те разбирам пријателе“, пишува во описот на видеото во кое жена го влече својот син на …

Повеќе »

(ФОТО) После многу години Северина ја открила вистината за ИНТИМНАТА СНИМКА од јахтата: Еден детал открил се’!

На Инстаграм избила вистинска војна помеѓу пејачката и нејзините следбеници… Пејачката Северина Којиќ неодамна објави фотографии со сликарот Димитрије Поповиќ и со трогателна најава му го честиташе роденденот.   View this post on Instagram   A post shared by Severina (@severina) Таа, исто така, објави неколку фотографии направени кога соработувала …

Повеќе »

(ФОТО) И се може: Излегла на теренот и со облеката повторно ја шокирала јавноста!

Една година откако ја изненади јавноста со својот аутфит на теренот, Серена Вилијамс и оваа година го направила истото и предизвикала лавина од коментари. Серена Вилијамс за првото коло на годинешнот турнир „Ролан гарос“ избрала многу необичен изглед, ништо помалку интересен од минатогодишниот кој е забранет од претседателот на Францускиот …

Повеќе »