Tag Archives: кои се

Кому ќе му осамне во 2023 година? На овие знаци им се насмевнува планина од пари!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Среќата ќе им се насмевне, а парите ќе им „паѓааат од небо“. Терезија Паричната среќа ги чека Терезиите во првата половина на 2023 година. Најдоброто решение за Терезиите ќе …

Повеќе »

Шест знаци кои ќе се збогатат во наредната година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… СЛЕДНАТА година шесте знаци на Зодијакот добиваат шанса за пари и успех, а најдобри месеци од годината за вложување и започнување нови проекти според астролозите се март, мај, јули, …

Повеќе »

Ова се трите знаци кои ќе имаат најмногу среќа оваа недела

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НА ПОЧЕТОКОТ на новата недела ви донесуваме листа на знаци кои ќе имаат најмногу среќа. Некои ќе доживеат љубов, некои одлично ќе се забавуваат, а некои очекуваат поволни околности …

Повеќе »

ОВИЕ 4. ЗНАЦИ на есен ги очекува СУДБИНСКАТА ЉУБОВ: Им пристигнува емотивен рај – ако досега немале среќа, сега сигурно ќе се сретнат со СРОДНАТА ДУША

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Хороскопот истакнува дека наесен некои знаци од Зодијакот ќе имаат бурен романтичен живот, полн со емоции, страст и убава енергија. Оние кои летото го поминале сами, во текот на …

Повеќе »

Започна владеењето на Девица, а на овие знаци им пристигнува и неволја

*Препораките и советите од хороскопот не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се кај научник во близина. СОНЦЕТО ќе престојува во Девица од 23. август до 22. септември, а во тој период акцентот ќе биде ставен на работата, обврските, дисциплината, хигиената и здравјето. …

Повеќе »

Три хороскопски знаци кои привлекуваат пари како магнет

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои хороскопски знаци имаат повеќе среќа со пари од другите. Во продолжение проверете дали сте меѓу оние на кои парите едноставно им се „лепат“. Скорпија Не им е туѓо …

Повеќе »

Дали сте меѓу нив: 4. знаци на зодијакот на кои есента им носи многу пари

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Затемнувањето на Сонцето во Скорпија на 25 октомври носи силна движечка енергија што ќе ги принуди повеќето знаци на промени. И тоа промени на подобро… Оние кои подразбираат личен …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци СЕБЕ НЕ СИ ПРОСТУВААТ НИШТО и се многу строги кон себе

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Љубовта кон себе е нешто што се учи, се работи секој ден и се негува, бидејќи сакајќи се себеси, можеме полесно да се свртиме кон светот и да ги …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци вешто го кријат своето вистинско лице

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… АКО имате чувство дека во ваша близина има личност на која не можете да и верувате, можеби ќе треба да го проверите хороскопскиот знак на личноста за која се …

Повеќе »