Tag Archives: коби брајан

(ВИДЕО+ФОТО) НЕВИДЕН СКАНДАЛ: Полицаец ги сликал мртвите тела на Коби Брајант и неговата ќерка и се фалел пред девојката – но ги продал и на еден медиум!

Имено тој освен што направил фотографии и ги испратил на еден медиум во еден бар и се фалел на девојката за тоа што го снимил. Коби Брајант, неговата ќерка Џиана, како и уште седум други лица загинаа во хеликоптерска несреќа на 26. јануари во Лос Ангелес. Смртта на НБА легедната …

Повеќе »