Tag Archives: ким бесинџер

Алек и Хиларија Болдвин ја споделиле првата семејна фотографија со нивните седум деца

Актерот Алек Болдвин и неговата сопруга Хиларија неодамна станаа побогати за уште еден член на семејството. На 22 септември се роди девојчето Иларија, нивното седмо дете. Среќната мајка сега ја сподели првата семејна фотографија на која парот заедно позира со децата. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ќерката на Алек Болдвин со години чувала тајна: Како тинејџерка била силувана, а подоцна абортирала

Ќерката на Алек Болдвин, Ајрланд Болдвин, сподели видео на Тикток во кое откри дека како тинејџерка била силувана и дека абортирала подоцна во животот. „Денес нема да ви кажам детално што се случи“, рекла таа, „но бев силувана кога бев тинејџерка и бев целосно онесвестена кога тоа се случи. Тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ким Бесинџер открила зошто долго се криела: „Беше страшно, не излегував од дома!“

68-годишната Ким БЕСИНЏЕР во последните години ретко се појавуваше во јавноста, а сега отворено зборувала за нарушувањето со кое се бори. Актерката, која своевремено беше прогласена за најубава жена на светот, гостувала во подкастот на Jade Pinkett-Smith, Red Table Talk, и признала дека се бори против агорафобијата. Тоа е еден …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Ким Бесинџер е огледалото на нејзината мајка – ако не и поубава!

Ајрланд Болдвин е ќерка на Ким Бесинџер и Алекс Болдвин и неверојатно личи на нејзината позната мајка. Ајрланд Болдвин е „плукната“ слика од нејзината славна мајка, што особено можеме да го забележиме на одличното селфи кое неодамна го објави на Инстаграм. Оваа 26-годишна манекенка ја фрли наназад својата костенливо-руса коса …

Повеќе »

(ФОТО) ИМААТ ПОВЕЌЕ ОД 60. ГОДИНИ, А ИЗГЛЕДААТ ПОДОБРО ОД БИЛО КОГА: За овие познати дами ВРЕМЕТО КАКО ДА ЗАСТАНАЛО!

Годините не им можат ништо… Врз основа на нивниот изглед, никогаш не би претпоставиле колку години имаат навистина. Не знаеме дали станува збор за добра генетика, соодветна нега или естетска хирургија, но едно е сигурно, овие дами изгледаат феноменално. Иако одамна преминаа 60. години, тие лесно можат да застанат рамо …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер во топлес ги повикала луѓето да гласаат на изборите

Иреланд Болдвин се обидува да ги поттикне своите следбеници да гласаат на претстојните избори во САД и со вчерашниот пост на Инстаграм сигурно го привлече нивното внимание. Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер остави малку на фантазијата позирајќи во топлес со налепницата „I voted“ (јас гласав). 25-годишната девојка сподели …

Повеќе »

(ФОТО) Папараците ја разоткриле Ким Бесинџер: Познатата глумица убава само на фотографии со фотошоп!

Ким Бесинџер наполнила 65. години, а времето како да застанало – глумицата освојува каде и да се појави!Таа важи за една од најубавите на светот, а освен физичкиот изглед статусот на холивудска икона го стекнала и во бројните филмски остварувања во кои брилјирала. За бројните припадници на јавната сцена често …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Сексот на филм: Публиката уживала а актерите се расправале и мразеле…

Многу нешта е тешко да се пренесат на големото платно и на публиката да и се доловат на вистински начин. Сцените на секс спаѓаат во таа категорија и понекогаш, колку нам гледачите да ни се чинело дека се’ изгледало лесно и убаво,на глумците на сетот баш и не им било …

Повеќе »