Tag Archives: карактери

„Памет во глава“ бидејќи тие бираат: Терезиите ги освојуваат упорните, Водолиите неустрашливите, а Девицата „паѓа“ на кралевите на драмата!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Послушајте ги ѕвездите и дознајте како изгледа вашиот идеален тип со кого засекогаш ќе живеете среќно. Нејзиниот збор е последен… Овен Вие сте многу атрактивни и се грижите за …

Повеќе »

Не им се замерувајте: Ова се најголемите осветници во хороскопот!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… И’ додека некои можат да простат се, други планираат освета дури и пред да се случи сукобот… Лицата родени во следните хороскопски знаци сметаат дека единствена достојна правда за …

Повеќе »