Tag Archives: карактери

ДОМИНАЦИЈА е нивното второ име: Овие хороскопски знаци сакаат да ги контролираат луѓето околу нив

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Припадниците на одредени хороскопски знаци сакаат да ја покажат својата моќ. За нив најчесто се наменети главните раководни позиции на работа. Во нашата средина, сите ние имаме барем една …

Повеќе »

ОВИЕ ТРИ ЗНАЦИ СЕ ВЕЧНИТЕ БУНТОВНИЦИ НА ХОРОСКОП: Не примаат наредби, ги кршат сите норми и правила на однесување

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои хороскопски знаци се издвојуваат од другите со отфрлање на воспоставените општествени норми. Тие се родени бунтовници… Водолија Водолиите се најголемите бунтовници во Зодијакот кои имаат цврсти ставови и …

Повеќе »

Жените родени во овие четири хороскопски знаци се сметаат за најдоминантни

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ПОСЕБНО кога се во прашање романтичните врски, не се сите жени во подредена ситуација. Некои жени уживаат да бидат одговорни и да владеат во нивните односи, верувајќи дека се …

Повеќе »

На крв и нож: Хороскопски знаци кои воопшто не се согласуваат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Сега не можете да се согласите и веројатно никогаш нема да се согласите. Овен Поради тоа што припадниците на овој знак се тврдоглави и независни, не сакаат луѓе кои …

Повеќе »

СО НИВ САМО НАЈТРПЕЛИВИТЕ МОЖАТ ДА ИЗЛЕЗАТ НА КРАЈ: Овие хороскопски знаци немаат милост во врската

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ракот е емотивен и ако чувствува дека не добива доволно внимание, очекувајте бурна реакција. На Овенот трпението не му е јака страна, импулсивен е и често може без размислување …

Повеќе »

Овие три хороскопски знаци најдолго се лутат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… СИТЕ хороскопски знаци имаат свои предности и недостатоци, но се смета дека само припадниците на трите хороскопски знаци остануваат лути најдолго, пишува PiPa News. Близнаци За Близнаците се вели …

Повеќе »

Какви се хороскопските знаци во младоста а какви во староста

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Карактеристиките на оние што се родени во одредени хороскопски знаци се претежно определени од положбата на ѕвездите при раѓање, но има и некои промени во карактерот кои стануваат поизразени …

Повеќе »

Кои се најомразените хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои се одмаздољубиви и манипулативни или лесно им го вртат грбот на другите … Близнаци Луѓето родени во овој знак се друштвени, разговорливи, каприциозни и љубопитни. Но, тие сакаат …

Повеќе »

Еден знак на Зодијакот сите најмногу го ценат: Ракот не „котира“ добро на оваа листа на КАРАКТЕРИ, а Бикот никогаш не ја признава ГРЕШКАТА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Секој знак има свои доблести и недостатоци, но кај некои тие недостатоци знаат да го земат целиот карактер, а еден се смета за најпочитуван во целиот Зодијак, дури и …

Повеќе »