Tag Archives: канибал

(ВИДЕО) КАКО Е ОВА МОЖНО – ЈА ИСЕКОЛ ДЕВОЈКАТА СО ПИЛА ПА ЈА ИЗЕЛ! ТЕЛОТО НИКОГАШ НЕ Е НАЈДЕНО: После 12. години робија канибалот е повторно на слобода!

Пол Дурант (60) ја изел својата девојка Карен Дурел а после 12. години „Канибал Коста“ излегол на слобода… Извор близок до семејството на жртвата вели дека сега поминуваат кошмар иако знаеле дека наскоро ќе биде пуштен. “Телото на Карен никогаш не беше пронајдено. Нејзината смрт беше многу трауматична и остави …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Полицијата едвај го тргнала од лешот – си замислил дека е половина човек а половина куче: ’Ржел додека го јадел лицето на својата жртва – се појавиле морничави детали за канибал кој измасакрирал брачен пар!

Бившиот студент Остин Херуф (22) верувал дека е „половина човек, половина куче“ кога на 15. август 2016. година ги убил Џон Стивенс и Мишел Мишон, во нивната куќа. Кога полицијата го пронашла тој ’ржел и го гризел Стивен по лицето. Харуф, додека разговарал со полицајците, исплукал парче месо од устата. …

Повеќе »