Tag Archives: како изгледа

(ФОТО) Ѕвездата од серијата „Чувари на плажата“ ја уништи еден од најголемите пороци на денешницата: Погледнете како денес изгледа познатиот актер Дејвид Хаселхоф

Погледнете го познатиот Мич Бјукенан од култниот филм… Мич го играше Дејвид Хаселхоф. Овој познат актер во деведесетите ги скрши срцата на жените ширум светот. Важеше за еден од најубавите и најзгодните мажи во тоа време. Се прослави со улогата во серијата „Чувари на плажата“. Секој пат кога спасуваше живот …

Повеќе »

(ВИДЕО) КОРОНА ВИРУСОТ ВО СПОРТОТ – Славната руска тенисерка објавила како изгледа тестирањето на коронавирус

Руската тенсиерка Светлана Кузњецова се тестирала на коронавирусот и потоа објавила како изгледа целиот тој процес. „Грижете се за себе но и за другите, останете позитивни и чувајте се“, напишала 34. годишната тенисерка чиј тест бил негативен. View this post on Instagram ❣️Берегите себя и близких! Сил всем и понимания …

Повеќе »