Tag Archives: каде е меси

(ФОТО) ЕУФОРИЈА ПО ПОБЕДАТА – Уште една урнебесна снимка од навивачи на Саудиска Арабија: „Каде е Меси?

Уште едно урнебесно видео на навивачите на Саудиска Арабија стана хит на TikTok, на кое се гледа како еден од нив го прекинува новинарот од Јужна Кореја за да праша: „Каде е Меси?“. Откако видеото беше објавено на TikTok, се прошири и на други платформи, а на првата беше прегледано …

Повеќе »