Tag Archives: итро девојче

(ВИДЕО) Татко се обидел да ја измами ќерка си, нејзината реакција го воодушевила интернетот

Шеговитиот татко Остин Гетер ја насмеал интернет заедницата објавувајќи видео на кое се шегува со својата ќерка Чарли. Имено, за време на вечерата го намамил девојчето со порција вкусни тестенини, а на крајот и ги сменил чиниите и и подметнал зеленчук. На почетокот изгледало дека му успеало. Неговиот обид да …

Повеќе »