Tag Archives: иста адреса

(ВИДЕО) Бизарна приказна од TikTok: „Добив пакет од баба ми која почина пред 2 години…“

„Мајка ми немаше поим за пакетот, но штом го виде го препозна ракописот на баба“, раскажува и вели дека работите да бидат уште побизарни, нејзината сестра и братучетка добиле идентични пакети, со иста содржина внатре. Кога поштарот и донел пакет пред неколку дена, инфлуенсерката Џен Хамилтон била шокирана кога сфатила …

Повеќе »