Tag Archives: инфлуенцерка

(ФОТО) Најзгодната жена на светот покажала зошто е кралица на стилот!

Американската манекенка и инфлуенсерка Оливија Кулпо без причина не ја следат скоро пет милиони луѓе на Инстаграм. Поранешната Мис Универзум и влијателен моден инфлуенсер, елегантна, модерна и нежна со доволна доза на сексапил, Оливија Кулпо не престанува да ги маѓепсува и’ мажите и’ жените. Магазинот „Максим“ ја прогласи за најубава …

Повеќе »

(ФОТО) Се породила 13. годишната инфлуенцерка: Тврдела дека детето и го направило МОМЧЕ (10), но вистината е многу ПОЛОША!

Вистната е откриена подоцна Руската инфлуенцерка Дарија Суднишникова со само 13. години родила ќерка. Таа тврдеше дека нејзиното дете го направило нејзиното момче Иван (10), меѓутоа, се покажало дека вистината е сосема поинаква. Дарија открила дека забременила откако била силувана од 16-годишно момче во родниот град Железногоск, пишува „Дејли меил“. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Инфлуенцерка со 2,5 милиони следбеници споделила фотографии од породувањето!

Инстаграм ѕвездата се одлучила на несекојдневен чин – фотографирање веднаш по породувањето… View this post on Instagram Well THAT was unexpected!! 😱😲🥴 ⁣⁣ Little Izaac just couldn’t wait any longer to enter the world!!⁣⁣ … I’ll share with you our birth story soon!! Be ready, it’s a wild one! 🙈⁣ …

Повеќе »

(ФОТО) ТАЖНО – Починала на 24. години: Од болница ја пуштиле со една кутија антибиотици

Ирската блогерка умрела од редок облик на тумор а пред да и го дијагностицираат докторите мислеле дека станува збор за воспалување и дома ја испратиле со кутија антибиотици… Ирската блогерка и инфлуенцерка Џејди МекКен, која својата борба со реткиот облик на тумор ја споделила со скоро 70.000 следбеници на Инстаграм, …

Повеќе »

(ФОТО) ОТКРИЕНО КОЈА Е АТРАКТИВНАТА ДЕВОЈКА – Груевски во друштво на позната унгарска старлета, модел и инфлуенсер!

По првичната фотографија на Груевски со атрактивна девојка веднаш се постави прашањето која е таа… Но, набргу беше откриен идентитетот на сексапилната девојка која позирала покрај Груевски: Вивиен е унгарска старлета со „сексипилно” тело По фотографијата која се појави во јавноста на која ексминистерот Никола Груевски стои покрај атрактивна бринета, …

Повеќе »