Tag Archives: интимности

(ВИДЕО) ИДЕНТИЧНИ БЛИЗНАЧКИ ДЕЛАТ МАЖ: Ги верил истиот ден и сакаат деца со него – „Одлично функционираме!“

АНА и Луси имаат 35. години и се родени како идентични близначки. Многумина ги нарекуваат единствените близначки на светот кои се сосема исти, а не кријат дека имаат и заеднички вереник. Во една прилика откриле дека никогаш не се разделуваат и дека не можат. Покрај тоа што се облекуваат идентично, …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФАТЕНИ НА ДЕЛО, А ДОЛГО НЕГИРАЛЕ ДЕКА ИМАЛО НЕШТО ПОМЕЃУ НИВ: Том Холанд и Зендаја снимени како се бакнуваат – сите ги нарекуваат ТОМДАЈА!

Актерот Том Холанд (25) и пејачката и актерка Зендаја (24) биле фатени како се бакнуваат во автомобил. Јавноста ги поврзуваше низ годините, но тие секогаш ги негираа тие тврдења и не потврдуваа дека се заедно. View this post on Instagram A post shared by Zendaya (@zendaya) Двојката што се запозна …

Повеќе »

Припадниците на овие три хороскопски знаци не можат без секс

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ако ги прашате астролозите, постојат три хороскопски знаци кои најтешко ја издржуваат апстиненцијата од сексот. Апстиненцијата најстрого ја поднесуваат Близнаци, Скорпија и Стрелец, пишува Bustle. За нив е тешко …

Повеќе »