Tag Archives: илузија

(ФОТО) Свадбени фотографии од овој пар разбесниле многумина: „Најодвратни на сите времиња“

Фотографиите од венчавката на непознатата двојка се проширија на социјалните мрежи, а необичната тема на венчавката разбеснила многумина. Имено, младенците позирале како робосопственичка и роб на плантажа, а тој дури имал и окови на рацете. Mfers did a wedding shoot with a slave theme. pic.twitter.com/VRiNVZC59N — “LUCKY” (@EightyLou) July 21, …

Повеќе »