Tag Archives: израсток

(ВИДЕО) Девојче се родило со 12 прсти на рацете па „ИДИОТИ“ на мајката и порачале да и ги „искинат“

Сара Максон е мајка која го привлече вниманието на ТикТок откривајќи дека нејзиниот сопруг има здравствен проблем, наречен полидактилија, кој тој и го пренел и на неговата мала ќерка. Тоа е вроден проблем во кој едно лице се раѓа со еден или повеќе дополнителни прсти на рацете или нозете. Откако …

Повеќе »

(ФОТО) Млада инфлуенсерка шокирала со дијагнозата: „Одев со рак на ногата!“

21-годишна британска ријалити sвезда и инфлуенсерка Моли-Меј Хејг открила дека младежот кој неодамна и го отстраниле од ногата бил канцероген. Таа покажала сè на видео на ЈуТјуб. Докторот преку телефон и рекол дека станува збор за малигнен меланом, а Моли плачела кога ја слушнала веста. „Одев со рак на кожата …

Повеќе »

(ВИДЕО) ИМАЛ ОГРОМЕН ИЗРАСТОК НА ГРБОТ: Докторката му направила ДУПКА и го ослободила од маките! Го извадила ОВА ЧУДО!

Морбиден израсток … Американската докторка Сандра Ли објави видео на својот Јутјуб канал, на кое се гледа една од нејзините најневеројатни интервенции. Неименуван господин на вратот имал израсток со големина на топка. Она што било во него е нереално. Всушност, тоа е липом – бениген тумор на масно ткиво што …

Повеќе »