Tag Archives: измамничка

(ВИДЕО) Иван и се осветил на девојката за измамата и се’ СНИМИЛ, а потоа следел нејзиниот СУРОВ ОДГОВОР!

Еден измамен млад човек решил да и се одмазди на својата девојка Млад човек по име Иван Сервантес од американската држава Арканзас, снимил видео што станало вистинска сензација на Интернет и собрало скоро 3,5 милиони прегледи. Откако дознал дека девојката го изневерила, тој пронашол начин да и се одмазди. Тој …

Повеќе »

(ФОТО) Била милијардерка, а потоа била откриена нејзината измама! Сега велат дека „му го испрала мозокот“ на овој 7.години помлад плејбој од богато семејство!

Наводно, Еванс одбивал да поверува во обвиненијата за неговата свршеничка, тврдејќи дека медиумите не се во право… Елизабет Холмс во 2003. година имала само 19. години кога на својот ментор на Универзитетот Стенфорд му претставила револуционерна метода за анализирање на крв. Наводно крвта можела да се прегледа од само една …

Повеќе »