Tag Archives: изабела круз

(ФОТО) Ќерката на Том Круз чека автобус на станица како сиот нормален свет

Додека славниот холивудски актер Том Круз неодамна беше фотографиран како лета околу Лондон со неговиот приватен хеликоптер, неговата ќерка (усвоена од првиот брак со Никол Кидман) избрала помирен и „нормален“ живот. Папараците вчера ја фотографирале, со заштитна маска на лицето, како чека автобус на локална автобуска станица. Изабела Круз е …

Повеќе »

(ВИДЕО) 22. ГОДИНИ БИЛА СО САЕНТОЛОЗИТЕ: Сем Доминго (51) открива каква свирепа судбина тие сакаат за Никол Кидман – бившата жена на Том Круз и главен промотор на саентологијата!

После 22. години, снаата на славниот оперски пејач Пласида Доминга, Семи Доминго (51) ја оставила саентологијата и одлучила да раскаже многу детали поврзани со познати личности кои биле или продолжуваат да бидат поддржувачи на саентологијата. Според неа, на овој чекор се одлучила откако усвоената ќерка на Том Круз, Изабела, станала …

Повеќе »