Tag Archives: заљубена

(ФОТО) Заљубена „до уши“: Шарлиз Терон во врска со познат манекен од балканските простори

Актерката е фотографирана како се држи за рака со познат манекен. Шарлиз Терон (47) е фотографирана со Алекс Димитријевиќ пред ресторан во Лос Анџелес. Оскаровката ја задржала насмевката од лицето и блеснала во лежерно издание, додека манекенот бил во шарена кошула и фармерки. Димитријевиќ има работено за брендови како Malbon …

Повеќе »

(ФОТО) Селена Гомез во тајна врска со Крис Еванс – по јавното признавање дека е заљубена во него!

Светските медиуми зујат за наводната тајна љубовна врска на Селена Гомез со актерот Крис Еванс, и тоа шест години откако таа јавно проговори за своите симпатии кон него. Имено, по врската со Викенд, Селена не беше поврзана со ниту еден маж освен постојаната врска со Застин Бибер, меѓутоа, како што …

Повеќе »